شرکت صنعتی آذین فورجشرکت آذین فورج بزرگترین شرکت بخش خصوصی در استان خراسان شمالی در شهرستان اسفراین که ظرفیت تولید سالانه ۴۰ هزار تن انواع قطعات صنعتی را داراست.

 این شرکت با اشتغال‌زایی مستقیم برای ۷۵۰ نفر و غیرمستقیم برای ۱۵۰۰ نفر در صنایع بالادستی و پایین دستی در سال‌های ۸۶ و ۸۸ الی۱۳۹۵ به عنوان کارآفرین برتر در استان خراسان شمالی انتخاب گردید.

 شرکت آذین فورج برای افزایش کیفیت و توان تولیدی خود با به کارگیری دانش فنی نیروی متخصص و همچنین تجهیزات به روز و منحصر به فرد از جمله چکش کانتربلو ۴۰۰ کیلو ژول ، پرس هیدرولیک ۴۰ مگا نیوتون ( ۴ هزار تن ) و رینگ رولینگ ۵۰۰۰ میلی متری مصمم است گامی بلند در راستای خودکفایی کشور برداشته و با تولید محصولات قابل رقابت به بازارهای جهانی ورود نماید.

این شرکت در راستای بهبود کیفیت محصولات و جلب رضایت مشتریان با دارا بودن ۱۵ خط تولیدی فورج سبک و سنگین قریب به ۴۰ دستگاه تراش ۳۵ دستگاه سی ان سی فرز و بورینگ سی ان سی سنگین و نیمه سنگین و معمولی با تکیه بر دانش فنی پرسنل به کارگیری ماشین آلات مدرن و همچنین اشاعه و ترویج کار گروهی و حفظ صیانت از نیروی انسانی و توجه به طرف های ذینفع در برقراری توسعه پایدار موفق به دریافت گواهینامه استاندارد مدیریت نظام یکپارچه بر الزامات زیر شده است.

ISO9001:2015
ISO14001:2015
ISO45001:2018
IATF 16949:2016