نمایشگاه تخصصی قطعات مجموعه ها و صنایع وابسته خودرو شهر اصفهان

شرکت‌های فعال، خلاق و دانش‌بنیان حوزه خودروسازی، به منظور ارائه ظرفیت‌های موثر و قابل توجه موجود در عرصه خودروسازی در یک فضای رقابتی، در نمایشگاه بین‌المللی قطعات و صنایع وابسته خودرو  اصفهان

حضور یافتند. شرکت آذین فورج نیز به عنوان یک شرکت صاحب‌نظر، خلاق و دانش بنیان برای ارائه آثار خود و اطلاع‌رسانی پیرامون وجود ظرفیت‌های مؤثر در حوزه خودروسازی با فضای رقابتی در این نمایشگاه حضور یافت تا بتواند با ارائه محصولات خود گام موثری در وابسته‌زدایی میهن عزیزمان ایران به کشورهای خارجی برای تأمین ملزومات مورد نیاز در صنعت خودروسازی کشور برداشته باشد .

در این نمایشگاه جناب «مقتدایی» رئیس مجمع نمایندگان شهرستان اصفهان و معاون استاندار استان اصفهان از غرفه شرکت آذین فورج بازدید کردند.

 

عباس مقتدایی گفت: با توجه به اینکه وزیر امور خارجه در برنامه‌های خود بحث دیپلماسی اقتصادی را دنبال می‌کند، مجلس وکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی نیز جلساتی را با وزیر امور خارجه و معاونین ایشان برگزار کرده و در این خصوص برنامه‌هایی مطرح شده که حتما نتایج آن به نفع صنعت خودرو خواهد بود.
به گفته مقتدایی مجلس در بودجه امسال به منظور ایجاد تسهیلات برای صادرکنندگان، بخشودگی‌های صادراتی را تصویب کرده و تسهیلاتی برای آن‌ها قرار داده است که صادرکنندگان و واردکنندگان می‌توانند از این موارد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *